Z Tobą od ponad 10 lat

Niemiecka agencja rekrutacyjna DEKRA – #tazielona

Dekra Arbeit group

Jesteśmy niemiecką agencją rekrutacyjną należącą do grupy biznesowej DEKRA, która zatrudnia ponad 45 000 pracowników na całym świecie. Posiadamy ponad 140 oddziałów w 20 krajach, a nasza siedziba główna znajduje się w Stuttgarcie.

Od początku naszej działalności staramy się wyróżniać na tle konkurencji poprzez docieranie do kandydatów i ustalanie wewnętrznych procesów firmy. Nasze „zielone” podejście polega na udzielaniu porad i przydatnych wskazówek zwiększających szanse zatrudnienia najlepszych kandydatów na rynku. Nasza aktywność na różnych portalach i w mediach społecznościowych odgrywa ważną rolę w zapewnianiu większych możliwości współpracy.

Pomagamy klientom znaleźć najlepszych pracowników administracji, produkcji i usługodawców. Jako nowoczesna agencja pracy dbamy o odpowiedni dobór kadr – pod względem wykształcenia, doświadczenia czy kompetencji. Jednak oferujemy nie tylko usługi pośrednictwa pracy, ale także wspieramy planowanie i zarządzanie projektami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze możesz liczyć na maksymalną wiedzę fachową i realistyczne spojrzenie na proces selekcji.

Niezależnie od tego, czy szukasz pracy, czy pracowników, odwiedź nasze profile w sieciach społecznościowych: