Niemiecka agencja rekrutacyjna DEKRA- #tazielona

Dlaczego warto współpracować z DEKRA?

Zawsze dostarczamy klientowi realistyczny obraz oraz informację o procedurze selekcji a także obłożeniu projektu. Posiadamy bazę danych zawierającą ponad 70 000 kandydatów z całej Polski

Nie opieramy się na standardowych formach rekrutacji kandydatów. Inwestujemy w silny marketing realizowany na portalach społecznościowych, własnych portalach, w postaci marketingu SMS, ulotek i reklamy w Google.

Dbamy o czas reakcji, podejście do klienta, ale także systematyczność całego procesu, aby wszystkie strony miały wgląd w jego przebieg i wynik.

Jesteśmy niemiecką agencją rekrutacyjną a w Polsce działamy w Polsce od ponad 10 lat.

Usługi dla klientów Dekra:

Leasing pracowniczy – zatrudnienie tymczasowe

Zatrudnienie tymczasowe

Szukasz elastyczności w zarządzaniu zatrudnieniem? Chcesz skupić się na podstawowej działalności i uwolnić się od agendy kadrowo-płacowej?Chętnie dobierzemy dla Ciebie potrzebne osoby, czy to z obszaru produkcji, personelu administracyjnego czy specjalistycznego.

Metody pracy tymczasowej:

  • Jeśli masz własnego kandydata, zorganizujemy dla Ciebie kompletną obsługę dotyczącą zatrudnienia i rozliczeń.
  • Jeśli nie masz kandydata, DEKRA zajmie się jego poszukiwaniem, rozmową kwalifikacyjną, a następnie zapewni pełną obsługę dotyczącą zatrudnienia i rozliczeń.

Główne korzyści z pracy tymczasowej:

Zatrudnienie tymczasowe pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na pozyskanie personelu. Otrzymasz od nas jasną kalkulację, bez ukrytych kosztów a rozliczenia będziesz otrzymywał każdego miesiąca, tak by mieć kontrolę nad każdą przepracowaną godziną.

Dzięki pracy tymczasowej nie musisz szukać pracowników, zajmować się umowami, listami płac ani wypłatami. DEKRA jest pracodawcą, klientowi jest przydzielony personel, co oszczędza czas i koszty działu personalnego.

Nieustannie poszukujemy kandydatów na standardowe stanowiska w produkcji i administracji, posiadamy bazę 70 000 kandydatów z Polski. Aktywnie promujemy pozycje poprzez akcje marketingowe w celu utrzymania obłożenia nowych projektów.

Rekrutacja – selekcja pracowników

Główne korzyści z rekrutacji:

Do kandydatów docieramy z kilku źródeł, w tym z wewnętrznej bazy danych, kampanii marketingowych oraz różnych portali pracy, dzięki czemu możemy dotrzeć do jak najszerszego grona kandydatów.

Oprócz podstawowej selekcji CV przeprowadzamy z kandydatami osobiste i wirtualne rozmowy kwalifikacyjne według specyfikacji klienta. Wynikiem rozmowy kwalifikacyjnej DEKRA jest szczegółowa prezentacja kandydata zawierająca wszystkie ważne informacje i spostrzeżenia konsultanta.

Kandydatów możemy również sprawdzić dla Ciebie standaryzowanymi psychotestami, z których otrzymasz raport PDF z wynikami. W metodzie rekrutacyjnej zapewniamy również okres gwarancyjny i możliwość powtórnej selekcji pracowników.

Selekcja pracowników

Nie masz czasu spędzać długich godzin na szukaniu, wybieraniu, organizowaniu i przeprowadzaniu wywiadów? W takim przypadku dostarczymy Ci najbardziej odpowiednich kandydatów z rynku pracy i zorganizujemy wszystko za Ciebie. Spędzisz czas tylko na końcowych rozmowach kwalifikacyjnych z naszymi rekomendowanymi kandydatami, rozważysz i wybierzesz najbardziej odpowiednich do Twojego zespołu.

Metody rekrutacji:

Na podstawie wymagań wyselekcjonujemy dla Ciebie kandydatów z kilku źródeł w ramach wieloetapowej procedury selekcji z wykorzystaniem wewnętrznej bazy danych, kampanii reklamowych i marketingowych.

Cena za rekrutację obliczana jest jako współczynnik wynagrodzenia początkowego brutto, który jest ustalany w zależności od rodzaju i trudności stanowiska pracy.

Executive Search 

Poszukiwanie ukierunkowane i bezpośrednie:

Potrzebujesz w swojej firmie zatrudniać top managerów i specjalistów, a nie wiesz jak i gdzie ich szukać? Nie chcesz zwracać się bezpośrednio do kandydatów w swojej konkurencji? Zostaw to nam. Po wnikliwej analizie rynku pracy, a następnie ukierunkowanych, systematycznych poszukiwaniach i bezpośrednim kontakcie, będziesz miał możliwość bezpośredniego negocjowania z odpowiednimi kandydatami.

Metody poszukiwania kadry kierowniczej:

Executive search dostarcza klientom wyczerpujących informacji na temat najbardziej odpowiednich kandydatów wraz ze szczegółowymi informacjami na temat ich doświadczenia i motywacji do dalszego rozwoju zawodowego.
Cena za usługę liczona jest jako współczynnik wynagrodzenia początkowego brutto.

Główne korzyści z Executive Search:

Kandydaci poszukiwani są dyskretnie pod logo DEKRA. Wyszukiwanie kandydatów odbywa się w ukierunkowanych konkretnych profilach, które są interesujące dla klienta, a celem jest pozyskanie i zmotywowanie tego kandydata do pracy dla klienta.

Wszystkim kondydatom „executive search” zapewniamy szczegółową ocenę, prezentację z oceną motywacji kandydata do zmiany pracy. Możemy również zapewnić standaryzowane testy psychologiczne i ocenę profilu psychologicznego w formacie PDF.

Klient uczestniczy tylko w końcowej rozmowie kwalifikacyjnej z kandydatami, którzy dokładnie spełniają kryteria lub których sam wybrał. Przed rozpoczęciem projektu przekażemy klientowi analizę rynku i obłożenie tego stanowiska.

Kontakt dla klientów DEKRA:

Siedziba główna

DEKRA Praca sp. z o.o.,
Puszkarska 9, 30-644 Kraków, Polska

Personel tymczasowy
Rekrutacja

Barbara Cisoń
HR Development Manager