S Vami už viac ako 15 rokov

Z Tobą od ponad 10 lat

Niemiecka agencja rekrutacyjna DEKRA- #tazielona

Grupa DEKRA Arbeit

Jesteśmy niemiecką agencją rekrutacyjną należącą do grupy biznesowej DEKRA, która zatrudnia ponad 45 000 pracowników na całym świecie. Mamy ponad 140 biur w 20 krajach na całym świecie, a nasza siedziba główna znajduje się w Stuttgarcie.

Od samego początku naszej działalności staramy się wyróżnić na tle konkurencji naszym podejściem do kandydatów i ustanowionymi procesami. Nasze podejście polega na udzielaniu porad i przydatnych wskazówek w celu zwiększenia przydatności kandydatów na rynku. Nasza aktywność na różnych portalach i w mediach społecznościowych również odgrywa ważną rolę w zapewnianiu możliwości zatrudnienia.

Pomagamy klientom w pozyskiwaniu najlepszych pracowników z obszaru administracji, produkcji i usług. Jako nowoczesna agencja zatrudnienia dbamy o odpowiedni dobór personelu – pod względem wykształcenia, doświadczenia czy kompetencji. Oferujemy jednak nie tylko pośrednictwo pracy, ale także wspieramy planowanie i zarządzanie projektami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze możesz liczyć na maksymalną wiedzę i realny wgląd w proces selekcji.

Niezależnie od tego, czy szukasz pracy, czy pracowników, odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych: